KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16066124

nr 1606 6124

Träsnitt

Vilhelm Tveteraas. Signerad, daterad -70. Bildmått: 24x30 cm, yttermått inklusive ram: 39x44 cm

Utrop:

500 kr

måndag 18 mars 2024
kl 18:33:35